X
تبلیغات
رایتل

امکانش وجود داره(به صورت مصنوعی و البته نه با کیفیت طبیعی !!!) ،من دو تا راهشو می شناسم:

راه 1:

این  راه که به نظرم اصلا فکرش را هم نکنید استفاده از مواد مخدر LSD هست. بودایی ها در گذشته از این قارچ که بر روی دانه های چاودار و سایر غلات رشد می کند، در معابدشان استفاده می کردند، که به آن ها یه حالت خاصی(البته بیشتر توهم!!!)دست می داده و فضا را یک دست می کرده و کلا همه چیز مثل صدا ها را رنگی می دیدند!             

 

راه 2

آموزش ببینید!

آخرین مطالعات، باعث به وجود آمدن ابزار های یادگیری آنلاین شده است و آموزش ها چیزی شبیه این خواهند بود:

 

 

  1. آموزش: پنج روز در هفته ،به مدت نیم ساعت، یاد آوری شما مورد آزمایش قرار می گیرد.این کار با انجام تمرین هایی،با استفاده از ۱۳ حرف از حروف الفبای رنگی صورت می گیرد که به طور تدریجی سخت تر می شود.
  2. مشق شب! : شما باید به طور منظم کتاب های مشخصی را که این ۱۳حرف در آن، همان رنگ های معین را دارند،بخوانید.
  3. پاداش! : در این دوره ، افرادی که پیشرفت و امتیاز بیشتری نسبت به هفته ی قبل به دست می آورند،پاداش دریافت می کنند که این کار می تواند تشویق کننده باشد!
  4. نتیجه را مشاهده کنید : در پایان، اکثر داوطلبان می توانند متن های عادی را در قالب رنگ هایی که یادگرفته اند ببینند. محققان نشان داده اند  IQ این افراد ۱۲  نمره افزایش داشته است!
  5. این توانایی را از دست ندهید :  در پایان دوره های آموزشی،مشاهده می شود که این اثرات به تدریج کاهش پیدا می کند.هنوز مشخص نیست چه مقدار تمرین باعث حفظ این اثرات می شود،اما تمرین منظم باید موثر باشد .برچسب‌ها: LSD، آموزش
تاریخ : جمعه 5 تیر 1394 | 17:29 | نویسنده : ngh | نظرات (2)